Over ons

Activation Heroes - zigzag

Activation Heroes is gestart met als doel om de activatiemarkt op te schudden! We hebben de afgelopen jaren al honderden merk- en shopperactivaties gecreëerd, gerealiseerd en geregisseerd, in food en in non-food. Activation Heroes werkt voor zowel merken en retailers als reclame- en mediabureaus.

Per project kijken we wie uit ons netwerk nodig hebben om een activatie zo efficiënt en impactvol mogelijk uit te voeren. Zorgvuldig geselecteerde specialisten en leveranciers die ons flexibel en adequaat houden. Onze eigen harde kern regisseert vervolgens alles aan elkaar. Zo zet Activation Heroes, middelenvrij en altijd onafhankelijk, maximaal in op jouw doelen. Haal het maximale uit je activatiebudget en maak kennis met jouw persoonlijke activatie-regisseurs:

Activation Heroes - zigzag

avatar heroes – activationheroes_0003_Mark at Activationheroes punt nl

Mark@activationheroes.nl

Mark

+31 6 24665975
avatar heroes – activationheroes_0000_Wouter at Activationheroes punt nl

Wouter@activationheroes.nl

Wouter

+31 6 21861752
avatar heroes – activationheroes_0005_Geerke at Activationheroes punt nl

Geerke@activationheroes.nl

Geerke

+31 6 55820921
avatar heroes – activationheroes_0001_Nancy at Activationheroes punt nl

Nancy@activationheroes.nl

Nancy

+31 6 23330451
avatar heroes – activationheroes_0002_Group 1 copy

Marlot@activationheroes.nl

Marlot

+31 6 51377273
ErikAH2

Erik@activationheroes.nl

Erik

+31 6 18083612